NÉPSZERŰ

Népszerű hír

Ingyenes szakmai képzések az Érdi Szakképzési Centrum tagintézményeiben

Az iskolarendszerű szakképzésben megszerzett első és második államilag elismert (munkakör betöltésére, foglalkozás, tevékenység gyakorlására képesítő) szakképesítés megszerzését az állam – a szakképzési törvényben meghatározott feltételekkel - ingyenesen biztosítja.

2023. jún. 25.

KERESŐ

DKA

Digitális Közösségi Alkotótér

2024. márc. 24.

NÉPSZERŰ

Népszerű hír

Invalid Date

Jelentkezők felvételi jegyzéke (ideiglenes rangsor)

Letöltheti tanulmányi területenként az ideiglenes rangsort.

2024. márc. 20.

Beiskolázási információk

Nehéz döntés előtt állsz, amiben szeretnénk segítséget nyújtani! A választásnál ezért szem előtt kell tartanod az alábbiakat: Érdekel-e a szakma? Milyen tanulmányi eredményeid vannak általános iskolában? Milyen lehetőségeid leszenek a szakma megszerzése után? Megfelelek-e a munkaalkalmasági vizsgálaton, vannak-e kizáró tényezők? (asztma, ekcéma, gerincferdülés) Képes leszek-e az iskolában a megfelelő teljesítményt hozni?

2023. szept. 4.

ESTI Érettségi

2023/2024-as tanévre meghirdetjük a szakmai bizonyítvánnyal rendelkezők érettségire felkészítő két (azaz 2) éves iskolai oktatását esti munkarend szerint felnőttképzési jogviszonyban azok számára, akik rendelkeznek iskolai rendszerű képzésben szerzett, államilag elismert szakképesítéssel.

2023. júl. 1.

Ingyenes szakmai képzések az Érdi Szakképzési Centrum tagintézményeiben

2023. jún. 25.

Személyes tisztaszofter igénylés

A Tisztaszoftver Program személyes licenceket biztosít az alkalmazottak és diákok számára oktatási célra, saját használatú eszközeikre.

2023. febr. 12.